بلوک سبک ساختمانی

 

مرکز پخش انواع بلوک سبک ساختمانی به قیمت کارخانه

استفاده ار بلوکهای سبک در دیوارهای غیر باربر ساختمان می تواند مسائلی را که در بسیاری از ساختمانهای موجود باعث مشکلات عدیده برای ساکنان و سلب آسایش روانی آنها شده و از طرف دیگر باعث اتلاف زیاد انرژی در ساختمانها و تحمیل هزینه به اقتصاد خانواده (با بالا رفتن هزینه تامین انرژی) و همچنین ایجاد فشار مضاعف بر اقتصاد ملی گشته است، را از بین ببرد.

در اکثر ساختمانهایی که طی سالهای اخیر در شهرهای کشور احداث شده اند، از بلوکهای سفالی برای تیغه کشی بهره گرفته شده است که متاسفانه این بلوکها به ویژه در ضخامتهای پایین عملکرد بسیار نامناسبی از جهت جلوگیری از عبور صدا و همچنین گرما دارا می باشند.

بلوکهای سبک می توانند راه حل مناسبی برای حل این مشکلات به همراه کاهش بار مرده ساختمان و به تبع آن کاهش وزن ساختمان و عملکرد بهتر در مقابل زلزله، باشند.

این شرکت افتخار دارد با عرضه بهترین بلوکهای سبک از بهترین تولیدکنندگان کشور سهمی در بهبود کیفیت فضای زندگی جامعه داشته باشد. از آنجایی که شرکت پارس سرویس نصر نماینده رسمی فروش شرکتهای تولید کننده می باشد کلیه محصولات با قیمت کارخانه به مشتریان محترم عرضه می گردد.

محصولات موجود:

ضخامت اسمی دیوار

نوع محصول

ابعاد (‌cm)

عرض *ارتفاع *طول

۱۰

 دو جداره – توخالی – ته پُر

۱۰*۲۰*۴۰

 دو جداره – توخالی – ته پُر – نیمه

۱۰*۲۰*۲۰

 سه جداره – توخالی – ته پُر

۱۰*۲۰*۴۰

۱۵

 سه جداره – توخالی – ته پُر

۱۵*۲۰*۴۰

 سه جداره – توخالی – ته پُر– نیمه

۱۵*۲۰*۲۰

۲۰

 سه جداره – توخالی – ته پُر

۲۰*۲۰*۴۰

با توجه به اندازه های دقیق بلوکها و سطح صاف آنها به همراه کمی دقت هنگام چیدن، امکان حذف کچ و خاک از نازک کاری وجود خواهد داشت.

در مواردی که بیش از حالت معمول نیاز به عایق سازی وجود دارد از بلوکهای فوم دار بهره گرفته می شود:

این بلوکهای فوم دار می توانند الزامات مبحث ۱۹ را برای تمام نقاط اب و هوایی کشور پوشش دهند. برای کسب اطلاعات کاملتر اینجا کلیک کنید.

استفاده از بلوکهای سه جداره با ضخامت کم در تیغه هایی که عبور تاسیسات (لوله) را از میان خود دارند، تضمین می کند حتی با بریدن یک جداره، دو جداره برای تامین مقاوت لازم در شرایط مختلف باقی خواهند ماند.

موجود نیست

استفاده از بلوکهای با قطر بیشتر در جدارهای خارجی اجتناب ناپذیر هستند، بلوکهایی با ضخامتهای ۱۵ و ترجیحا ۲۰ سانتیمتر برای جدارهای خارجی توصیه می شوند:

موجود نیست

به منظور دریافت جدیدترین لیست قیمت بلوکهای جدول بالا و همچنین آگاهی از شرایط دیگر محصولات با شرکت پارس سرویس نصر تماس حاصل فرمایید.

برای آگاهی بیشتر از ویژگیهای بلوکهای پومیسی به این مقاله مراجعه نمایید.


این صفحه 1228 بار مورد بازدید قرار گرفته است.