بلوک فوم دار 20 سانتی

بلوک سبک فوم دار یوکا GD20 – طرح آلمانی

بلوک فوم دار زیگزاکی با عرض ۲۰ سانتیمتر راه حلی برای بهره وری انرژی بالا و استحکام فوق العاده

بلوکهای فوم دار ارائه شده توسط این شرکت با تکیه بر طراحی ویژه و کیفیت بالای تولید سهم قابل توجهی در جلوگیری از هدر رفتن انرژی در ساختمان دارند. با توجه به عدم وجود ملات سیمانی در ابتدا و انتهای بلوک لایه یونولیتی به صورت پیوسته در طول دیوار امتداد پیدا کرده و یک لایه عایق کارا در مقابل تبادل حرارت ایجاد می نماید. بهره گیری از لایه ۱۰ سانتیمتری یونولیت با دانسیته بالای ۱۵ کیلوگرم در متر مکعب باعث می شود دیوارهای ساخته شده از بلوک فوم دار یوکا GD الزامات مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان را برای تمام مناطق آب و هوایی کشور برآورده سازد.

 بلوک های فوم دار یوکا GD20 از نفوذ رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری کرده ( به ویژه در مناطق مرطوب ) باعث افزایش طول عمر نازک کاری و ساختمان می گردد. به دلیل طراحی خاص و استفاده از یونولیت در ساخت این نوع بلوک فوم دار، این نوع بلوک از انواع مشابه بسیار سبکتر بوده و موجب کاهش بار مرده ساختمان می شود.

بلوک فوم دار 20 سانتی

با عنایت به لزوم ایجاد فضایی آرام در هیاهوی شهرهای امروزی این بلوک های فوم دار یوکا GD با جذب صدا به میزان ۵۰ دسی بل نقش به سزایی در ایجاد محیطی ارام در ساختمان ایفا می کنند.

کاربرد:

عرض ۲۰ سانتیمتری این بلوکها آنها را به مصالحی ایده آل برای دیوارهای پیرامونی ساختمانها و ویلا هایی تبدیل کرده که بهره وری انرژی بالاتر از استاندارهای عادی مد نظر می باشد و با اجرای صحیح آن از تشکیل پلهای حرارتی ممانعت به عمل آمده و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی چه از بعد سرمایش و چه گرمایش حاصل می شود.

سایز و وزن:

اندازه این بلوک فوم دار (طول)۳۹ در (ارتفاع)۱۹ در (عرض)۲۰ سانتیمتر بوده و وزن آن ۹ کیلوگرم می باشد.

Size : 39x19x20 cm (LxHxW)

weight : 9 kg

تعداد مورد نیاز:

برای هر متر مربع دیوار به طور متوسط ۱۲/۵ (دوازده و نیم) بلوک مورد نیاز می باشد.

Consumption : 12.5 Pcs/m² of wall

اجرا:

این بلوکها با استفاده از ملات ماسه سیمان عادی و توسط استادکاران دیوارچین معمول اجرا می شود و نیاز به مصالح یا مجری خاص ندارد.

برای دریافت لیست قیمت با ما تماس بگیرید

 

.

محصولات مرتبط:


این صفحه 2142 بار مورد بازدید قرار گرفته است.