درباره ما

آشنایی با شرکت پارس سرویس نصر :

 مدیران شرکت پارس سرویس نصر از سال 1379 فعالیت حرفه ای خود را در یکی از پروژه های حساس ملی آغاز و پس از کسب تجربه در کنار متخصان خارجی و با همفکری و همکاری مهندسان با تجربه دیگر در سال 1386 این شرکت را با هدف ایفای نقشی هرچند کوچک در توسعه و آبادانی کشور تاسیس نمودند. شرکت پارس سرویس نصر در طول سالهای فعالیت خود پروژه های گوناگونی در زمینه های ساخت و نصب استراکچر و تاسیسات و تجهیزات و نیز سازه های بتن آرمه و ابنیه  را با موفقیت به اتمام رسانده است.

این شرکت انجام پروژه ها با بهترین کیفیت ممکن در کوتاهترین زمان را راهبرد اصلی خود در اجرای پروژه ها قرار داده و همواره تلاش نموده است با بهره گیری از نیروهای متخصص و مصالح مرغوب پروژه ها را به نحو احسن به سرانجام برساند.

در پی مشاهده آشفتگی بازار مصالح و تجهیزات ساختمانی و عدم ارائه شفاف اطلاعات از سوی تولیدکنندگان و فروشندگان، شرکت پارس سرویس نصر بر آن شده تا با معرفی و عرضه مصالح، مواد و تجهیزات با کیفیت، مورد نیاز در صنعت ساختمان گامی را در جهت بهبود کیفیت سازه های ساخته شده در کشور بردارد. بر این اساس این شرکت سعی نموده با شناسایی واحدهای تولید کننده ای که در سطح کشور تلاش دارند محصولات خود را با کیفیت بالا و مطابق با استانداردها و آیین نامه های ملی (بویزه مباحث مقررات ملی ساختمان) تولید نمایند، و عقد قرارداد با آنان به صورتی که محصولات با بهترین کیفیت، در کوتاهترین زمان ممکن و با حداقل قیمت به دست مصرف کننده برسد، نقش خود را در چرخه سازندگی به بهترین نحو ایفا نماید. امید است این خدمت نوین بتواند کامی در جهت بالا رفتن کیفیت ساختمانهای جدید باشد.