طراحی و اجرای سیستمهای تهویه مطبوع

موجود نیست

 

هیچکس منکر نقش اساسی کیفیت و دمای محیط در بهبود بهره وری افراد و ماشین آلات نیست و با توسعه جوامع نقش استفاده از تهویه مطبوع برای ایجاد محیط مناسب و فارغ از محیط بیرون روز به روز پررنگتر شده است. دانشمندان و مهندسان این رشته توانسته اند با ارائه راهکارهای جدید کیفیت زندگی و کار را بهبود بخشیده و روز به روز به سوی ساخت سیستمهایی با کارآیی بالاتر و از سوی دیگر مصرف انرژی و آلودگی کمتر پیش روند.

مهندسان این شرکت با تجربه طراحی سیستمهای بزرگ و پیشرفته صنعتی نصب شده در پروژه های مهم نفتی بویژه مناطق گرمسیری جنوب آماده طراحی و اجرای انواع سیستمهای تهویه مطبوع در اندازه های کوچک تا بزرگ می باشند.

از آنجایی که انتخاب درست سیستم تهویه مطبوع، تجهیزات، ظرفیت و دیگر ملاحظات فنی نقش قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه های خرید، تعمیر و نگهداری و حتی هزینه های جاری مانند مصرف انرژی دارد این شرکت با تکیه توان فنی و علمی پرسنل خود آماده ارائه راهکارهای کامل شامل مشاوره انتخاب سیستمهای تهویه مطبوع، طراحی، خرید تجهیزات، نصب و راه اندازی پیشرفته ترین سیستمهای تهویه ویژه ساختمانهای صنعتی، تجاری، انبار و مسکونی، می باشد.

خدمات شرکت پارس سرویس نصر در زمینه تهویه مطبوع شامل موارد ذیل می باشد:

  •  طراحی و اجرای سیستمهای پیشرفته و مدرن تهویه مطبوع صنعتی و عادی
  • سیستمهای تهویه ضدانفجار Explosion Proof
  •  اسپیلیت
  • داکت اسپیلیت
  • پکیج
  • VRF
  • چیلر و…
  • ارائه راهکارهای کاهش مصرف انرژی
  • ارائه راهکارهای بهبود کیفیت هوای سالنهای صنعتی

 

استفاده از دستگاه های پیشرفته تهویه مجهز به آخرین تکنولوژی به همراه به کارگیری اصول استاندارد در امر طراحی تضمین کننده دریافت نتیجه مطلوب از سیستم و کار و استراحت در هوای مطبوع خواهد بود.

یکی از نکاتی که همواره باید موقع انتخاب سیستم تهویه مدنظر قرار گیرد مصرف انرژی دستگاه می باشد. با توجه به افزایش روزافزون قیمت انرژی در کشور در اکثر موارد انتخاب سیستمهای دارای کیفیت و بهره بالاتر (از جمله سیستمهای مجهز به اینورتر) از مارکهای معتبر دارای مزیت می باشد، صرفه جویی در مصرف انرژی حاصل از تکنولوژی جدیدتر و کیفیت بهتر قطعات قیمت اولیه بالاتر این دستگاهها را در مدت زمان کوتاهی جبران می نماید. همچنین کیفیت بهتر سیستم باعث کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در طول عمر دستگاه شده و خرابی کمتر رضایتمندی استفاده کنندگان محیط را به ارمغان می آورد.

یکی از مسائلی که متاسفانه هنوز در صنعت ساختمان ایران آنطور که شایسته است مورد توجه قرار نمی گیرد، بحث عایق بندی مناسب ساختمانها می باشد. هرچند که سیستمهای تهویه مطبوع پیشرفتهای بسیاری کرده اند اما نقش استفاده از عایقهای مناسب در کف، دیوارها و سقف ساختمان (از جمله ورقهای پلاستوفوم )و همچنین استفاده از پنجره های دوجداره مناسب نقش غیر قابل انکاری در ایجاد محیطی مناسب از نظر دمایی و صرفه جویی در انرژی و هزینه ها خواهد داشت.

در انتخاب بهترین گزینه مطابق با بودجه و سلیقه شما در کنارتان هستیم.


این صفحه 859 بار مورد بازدید قرار گرفته است.