پروژه مجتمع تجاری بلوط طلایی 1

مناطق نفت خیز برخلاف تصور اکثر مردم با محرومیتهای زیادی بویژه برای ساکنان بومی مواجه هستند. با توجه به توسعه فرهنگی کشور در سالهای گذشه و عزم ملی برای گسترش امکانات رفاهی و مدرن در شهرهای کوچک ایجاد فضاهای تجاری و تفریحی در این شهرها ضمن ایجاد اشتغال موجب بالا رفتن سطح رفاه عمومی در چنین شهرهایی می شود.

در سالهای گذشته یکی از مهندسان دلسوخته یکی از شهرهای نفتی طرحی را برای استفاده بهینه از فضای مرده کانال سیل بند شهر به شورای شهر و شهرداری ارائه نمود که با استقبال آنان مواجه شد. این طرح شامل تبدیل بخشی از کانال که در منطقه بافت فرسوده مرکزی شهر قرارگرفته به یک مجتمع تجاری مدرن بوده است. این طرح پس از طی مراحل قانونی خود اجرایی گردید اما به دلیل پاره ای از مشکلات عملیات ساخت آن پس از مدتی متوقف گردید.

شرکت پارس سرویس نصر عملیات تکمیل این بنا را برعهده گرفته و از ابتدای تابستان 1392 عملیات ساختمانی این مجتمع را آغاز نموده است. امید است با اتکا به الطاف خداوند و توان اجرایی پرسنل شرکت این پروژه در سریعترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به اتمام رسیده و چهره نازیبای کانال موجود به مجتمعی در خور شهروندان تبدیل گردد.

به تعدادی از عکسهای این مجتمع توجه کنید:

 


این صفحه 785 بار مورد بازدید قرار گرفته است.